Apple Watch (42/44/SE/45/46/49mm) iDeal of Sweden Silikone Urrem - Str. S/M - Bubblegum Pink
Se mere tilbehør
Del betalingen op med:
Pay Later
Betal over 4 måneder uden renter og gebyrer.
Sådan betaler du
  • Vælg ViaBill ved kassen
  • Gennemgå og godkend betalingen
    Se betalingsoplysningerne og godkend aftalen.
  • Gennemfør dit køb
    Betalingen bekræftes, og dit køb gennemføres.
Betal i dit eget tempo, fra 0% rente
Når du shopper og betaler med Klarna, kan det beløb, du kan bruge med Klarna, stige.
Med Klarna kan du vælge at betale i 3 rater, betale hele beløbet med det samme eller betale senere.
Sådan betaler du
  • Vælg Klarna ved kassen
  • Gennemfør dit køb
Varen er på lager
Varen er på lager
  • Justerbar størrelse – nem at tilpasse, så den sidder perfekt på dit håndled.
  • Bæredygtigt valg – lavet af genbrugsmaterialer, der kombinerer stil med et miljørigtigt mindset.
Denne Apple Watch Rem passer til følgende modeller:
  • Apple Watch Series 3/2/1 - 42mm
  • Apple Watch Series 6/5/4 - 44mm
  • Apple Watch Series 9/8/7 - 45mm
  • Apple Watch Series 11/10 46mm
  • Apple Watch SE - 44mm (2025/2023/2022/2020)
  • Apple Watch Ultra 3/2/1 (49mm)
Specifikationer:
  • Håndled Str.: 130 - 180mm ekskl. ur